ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Структура укладених угод на біржах за видами товарів (послуг) (щоквартальні показники) Печать
Статистична інформація 2010

Структура укладених угод на біржах за видами товарів (послуг)
за 2010 рік1

1 В  регіоні за державним статистичним спостереженням «Звіт про діяльність біржі» за січень–березень 2010 року прозвітувало дві діючі біржі. В зв’язку із цим інформація у відповідності до умов збереження її конфіденційності не надається.

1 В  регіоні за державним статистичним спостереженням «Звіт про діяльність біржі» за січень–червень 2010 року прозвітувало дві діючі біржі. В зв’язку із цим інформація у відповідності до умов збереження її конфіденційності не надається.

1 В  регіоні за державним статистичним спостереженням «Звіт про діяльність біржі» за січень–вересень 2010 року прозвітувало дві діючі біржі. В зв’язку із цим інформація у відповідності до умов збереження її конфіденційності не надається.
1 В  регіоні за державним статистичним спостереженням «Звіт про діяльність біржі» за 2010 рік прозвітувало дві діючі біржі. В зв’язку із цим інформація у відповідності до умов збереження її конфіденційності не надається.

 

Обновлено 20.04.2011 16:37
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області