ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Діяльність будівельних підприємств – до Дня будівельника Печать
Прес-випуски 2018

За даними Головного  управління статистики  у Вінницькій області у 2017р. будівництвом займались 645 підприємств–юридичних осіб області, з них для 573 підприємств будівельна діяльність є основною. За видами економічної діяльності більше половини будівельних підприємств області займаються будівництвом будівель, більше третини – спеціалізованими будівельними роботами, решта – здійснюють будівництво споруд. На будівельних підприємствах області зайнято понад 6 тис. осіб, що становить 4,3% зайнятих на підприємствах усіх видів економічної діяльності області.

Будівельними підприємствами області у 2017р. реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 4971,4 млн.грн, що на 50,8% більше в порівнянні з минулим роком.

Як і серед підприємств інших видів економічної діяльності, в будівництві все вагомішу роль відіграє діяльність малого підприємництва – у 2017р. 96,2% будівельних підприємств за розміром відносились до малих, на яких зайнято 3,5 тис. осіб, що складає майже 60,0% усіх зайнятих у будівництві. Малими будівельними підприємствами у 2017р. реалізовано 2213,3 млн.грн продукції (товарів, послуг), що становить 44,5% обсягу реалізації в будівництві. В порівнянні з попереднім роком обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) малих будівельних підприємств зріс на 46,2%.

Частка малих будівельних підприємств у 2017 році

(відсотків до загальних показників будівництва)


 

Перший заступник начальника                                                                                                                                  С.В.Рибалко

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 72

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області