ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у березні 2018 року Печать
Прес-випуски 2018

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у березні 2018р. становила 7013 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Збільшення рівня середньої заробітної плати у березні 2018р. порівняно з лютим 2018р. відбулося в більшості видів економічної діяльності: від 16,2% – у фінансовій та страховій діяльності до 0,5% – в діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

Зменшення рівня середньої заробітної плати у березні 2018р. порівняно з лютим 2018р. відбулося у двох видах економічної діяльності: 1,2% – у наданні інших видів послуг та 1,6% – у оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у березні п.р. продовжує утримуватись у працівників лісового господарства та лісозаготівель, фінансової та страхової діяльності, який перевищив середній розмір по економіці області відповідно в 1,9 та 1,5 раза.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де рівень заробітної плати перевищив середній показник по економіці області в 2,6 раза. В 1,5 раза був вищим  середньообласного показника рівень заробітної плати  на виробництві напоїв, а також у виробництві комп`ютерів, електронної та оптичної продукції.

Разом з тим, традиційно найменш оплачуваними у березні були працівники, зайняті у поштовій та кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив 51,3% середнього по економіці області рівня.

Серед 25 регіонів країни за рівнем оплати праці у березні 2018р. Вінниччина посіла 13 місце. У трьох регіонах заробітна плата перевищила середню по Україні (8382 грн): у Донецькій (8927 грн), Київській (8399 грн) областях та м.Києві (13388 грн). Серед 12 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (6394 грн) виділяється Тернопільська  область.

 

Перший заступник  начальника                                                                                                                                     С.В. Рибалко  

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області