ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств Вінницької області за січень–вере Печать
Прес-випуски 2017

  Головне  управління статистики у Вінницькій області інформує. За  січень–вересень 2017р. великими та середніми підприємствами області (без урахування результатів діяльності банків та бюджетних установ, підприємств сільськогосподарського виробництва) отримано  прибуток до оподаткування на суму 888,4 млн.грн, що на 15,2% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. За підсумками діяльності 9 місяців 2017р. прибутковими є три чверті підприємств, водночас, проти січня–вересня 2016р. кількість  збиткових підприємств  зросла  на 1,4 в.п.  Найбільший вплив на формування позитивного  фінансового результату області мала діяльність промислових підприємств, якими за січень–вересень 2017р. отримано 1046,7 млн.грн прибутку до оподаткування. Негативний вплив на формування фінансового результату області мала діяльність підприємств оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, транспорту та складського господарства.

Темп зростання (зниження) прибутку та збитків
(у % до відповідного періоду попереднього року)

 

                


Перший  заступник   начальника                                                                                С.В.Рибалко

 

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 72

Обновлено 27.11.2017 17:04
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області