ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Діяльність машинобудівних підприємств – до Дня машинобудівника Печать
Прес-випуски 2017

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області, в області функціонує понад 100 промислових підприємств, основним видом економічної діяльності яких є машинобудування. Понад три чверті  підприємств машинобудування області за розміром відносяться до малих, з яких  більше половини є мікропідприємствами.

На машинобудівних підприємствах області зайнято більш як 4,5 тис. осіб, що становить менше 10% від загальної кількості зайнятих працівників у промисловості області. На малих підприємствах зайнято майже 20% зайнятих працівників галузі.

Машинобудівними підприємствами області (з урахуванням малих підприємств)  у 2016р. реалізовано  продукції (товарів, послуг) на 1355,5 млн.грн, що на 25,1%  більше в порівнянні з минулим роком.  Малими підприємствами  галузі  реалізовано більше чверті (26,7%)   обсягу реалізації  підприємств машинобудування.

Водночас, обсяг реалізованої промислової  продукції  машинобудування (з урахуванням підприємств, для яких машинобудування є другорядним видом діяльності)  у 2016р. склав 1359,0 млн.грн, що на 28,7%  більше, ніж у 2015р.  В структурі обсягу реалізованої промислової продукції  підприємств області  продукція машинобудування займає 2,6%.

Ефективність  діяльності  підприємств машинобудування  є вищою в порівнянні з іншими  видами  економічної діяльності. Так,  рівень рентабельності операційної діяльності підприємств машинобудування області за підсумками діяльності у 2016р. становив 10,9%, що на 5,8 в.п. вище рівня рентабельності промисловості області.

 

Перший заступник начальника                                                                                                                            С.В.Рибалко

Довідка: тел. (0432) 52 57 72

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області