ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 серпня 2017 року Печать
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 серпня 2017 року становила 15,4 млн.грн.

Із загальної суми боргу більше третини (34,6%) припадає на економічно активні підприємства, майже дві третини  (64,9%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  0,5%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила 0,7%.

Більше, ніж чотири п’ятих (79,5%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (12,7%), будівництва (3,9%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 серпня 2017 року становила 5,3 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 7 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,4 тис. осіб або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 12615 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомило 21 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 серпня  2017 року становила 10,0 млн.грн.

На 1 серпня 2017 року відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 17 районах області - (Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському, Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Мурованокуриловецькому,  Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Тиврівському, Томашпільському, Хмільницькому, Шаргородському, Ямпільському) - та у містах:  - Козятині і Хмільнику.

 

Перший заступник начальника                                                                                                                                С. В. Рибалко

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області