ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств Вінницької області за перше півр Печать
Прес-випуски 2017

За даними Головного  управління статистики у Вінницькій області за січень–червень 2017р. великими та середніми підприємствами області (без урахування результатів діяльності банків та бюджетних установ, підприємств сільськогосподарського виробництва) отримано  прибуток   до оподаткування на суму 790,2 млн.грн, що на 16,7% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. За підсумками діяльності першого півріччя 2017р. прибутковими є майже три чверті підприємств (72,3%), водночас, проти січня–червня 2016р. кількість  прибуткових підприємств  зменшилась на 0,5в.п.

Найбільший вплив на формування фінансового результату області мала діяльність промислових підприємств, якими за січень–червень 2017р. отримано 915,5 млн.грн прибутку до оподаткування. В порівнянні з січнем–червнем 2016р. в промисловості кількість збиткових підприємств зменшилась на 4,5 в.п., а сума допущених збитків збиткових підприємств скоротилась на 15,3%; поліпшились фінансові результати діяльності підприємств  з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів,  машинобудування, постачання  електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, водопостачання, каналізації та поводження з відходами.

Негативний вплив на формування фінансового результату області мала діяльність підприємств оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, якими за січень–червень  2017р. отримано 184,6 млн.грн збитків; транспорту, складського господарства, поштової  та кур'єрської діяльності (отримано 110,9 млн.грн збитків).

 

В. о.   начальника                                                                                                                                                   С.В.Рибалко

 

Довідка: тел. (0432) 52 57 72

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області