ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 квітня 2017 року Печать
Прес-випуски 2017

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 квітня  2017 року становила 12,4 млн.грн.

Із загальної суми боргу майже п’ята частина (17,6%) припадає на економічно активні підприємства, більше чотирьох п’ятих (81,7%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  0,7%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,6%.

Майже три чверті (73,6%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (17,4%), будівництва (6,5%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 квітня 2017 року становила 2,2 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 10 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,3 тис. осіб або 0,1% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 6341 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомило 21 підприємство-банкрут області, сума їх боргу на 1 квітня  2017 року становила 10,1 млн.грн.

На 1 квітня 2017 року відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 17 районах області (Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському,  Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Мурованокуриловецькому,  Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Томашпільському, Тиврівському, Хмільницькому, Чернівецькому, Шаргородському, Ямпільському) та у місті Хмільнику.

 

Перший заступник начальника С.В. Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області