ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Експортні поставки сільськогосподарської продукції Печать
Прес-випуски 2017

За даними Головного управління статистики 84% експорту товарів області займає продукція сільського господарства. Найбільша доля припадає на зернові культури. Так, у січні–лютому 2017р. експортовано 86 тис.т пшениці до Бангладешу, Єгипту, Індії, Марокко, Німеччини, Польщі, Сенегалу, Судану та Тунісу; 59 тис.т кукурудзи, в основному, до Єгипту, Ізраїлю, Індії, Ірану, Ірландії, Іспанії, Італії, Кореї, Нідерландів та Південної Африки; 5 тис.т ячменю до Лівії,  Саудівської Аравії та Туреччини. Крім того, експортовано 155 т гречки і проса до Таїланду та Чехії  і 110 т сорго до  Польщі.

До країн–партнерів надійшли вагомі обсяги олії. Так, експортовано 52 тис.т олії соняшникової – в найбільшій кількості до Індії, Іраку, Іспанії, Китаю, Малайзії, Польщі, Тайваню; 1179 т соєвої олії – до Індії, Польщі та Румунії.

В значних обсягах також експортувались насіння і плоди олійних рослин: 6 тис.т соєвих бобів відвантажено до Греції, Ірану, Польщі та Туреччини; 440 т насіння льону – до Німеччини та Польщі; 146 т насіння соняшнику – до Німеччини та США; 122 т насіння свиріпи або ріпаку – до Ірану та Польщі і майже 261 т насіння інших олійних культур – до Польщі, Чехії та Швейцарії.

Крім того, до Азербайджану, Білорусі, В’єтнаму, Іраку, Казахстану та Туркменістану експортовано 650 т м’яса великої рогатої худоби; до Гамбії та Об’єднаних Арабських Еміратів – 3594 тис.шт яєць птахів; до Іспанії, Литви, Німеччини, США та Франції – 632 т меду натурального; до Білорусі, Боснії і Герцеґовини, Молдови та Польщі – 65 т овочів; до Австрії, Алжиру, Бельґії, Італії, Молдови, Німеччини, Польщі та США – 438 т плодів та горіхів; до Білорусі, Вірменії та Лівії – 2 тис.т яблук.

Також до різних країн відправлялась перероблена продукція агропромислового комплексу. Відвантажено 47 тис.т цукру, 14 тис.т патоки, 42 тис.дал спирту етилового, 2 тис. т молока та вершків, 426 т масла вершкового, 2 тис.т маргарину, 55 тис.т макухи, майже 10 тис.т борошна, 407 т крупи, 93 т варення, джемів, плодових желе, 83 т соків з плодів.

 

Перший заступник начальника                                                                            С. В. Рибалко

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 75

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області