ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Виробництво електроенергії у Вінницькій області Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Енергетична галузь Вінницької області представлена тепловими електростанціями та централями, гідро- та сонячними електростанціями.

Виробництво електроенергії усіма видами генерації в Вінницькій області відносно 2014 року зменшено на 2,1%. Теплові електростанції, частка яких в загальнообласному виробництві складає 98,1%, за 2015 рік виробили  5366,8 млн.кВт.год електроенергії, що на 1,7% не досягло рівня виробництва 2014 року. Випуск електроенергії гідроелектростанціями знижено на 43,3%, проте, сонячними –  збільшено на 20,8%.

Найпотужнішим з виробництва електроенергії на Вінниччині залишається ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Західенерго» –  підприємство займає майже 97% загальнообласного виробництва електроенергії.

Гідроелектростанції, на долю яких у 2015 році припадає 0,8% загальнообласного виробництва, представлені підприємствами: ТОВ «Енергоінвест», ТОВ «Подільська енергетична компанія», ЗЕА «Новосвіт», ТОВ «Гідроенергія – 1» та ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Сонячні електростанції поступово розбудовуються – питома вага виробленої ними електроенергії в загальному обсязі у порівнянні з 2014 роком зросла на 0,3 в.п. У Вінницькій області вони експлуатуються ТОВ «Енергоінвест», ЗЕА «Новосвіт», ТОВ «Вінниця-енергосервіс», ТОВ «Ренджи Бершадь», ТОВ «Ренджи Томашпіль», ТОВ «Ренджи Тростянець», ТОВ «Грін Агро Сервіс», ТОВ «Альтан–Інвест», ТОВ «Праймвуд», ТОВ «Вінсолар», ТОВ «Еко Солар Інвест» та іншими.

Обсяги виробництва електроенергії у Вінницькій області в січні–листопаді 2016 року не досягли рівня відповідного періоду попереднього року на 26,1% та склали 3726,2 млн.кВт.год.

 

В.о. начальника                                                                                                   С. Рибалко

 

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області