ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2015 року Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 вересня  2015 року становила 15,7 млн.грн.

Із загальної суми боргу більше половини (62,0%) припадає на економічно активні підприємства, 27,1% – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає 10,9%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,8%.

Більше половини (52,5%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (19,8%), будівництва (9,7%) та професійної, наукової і технічної діяльності (8,1%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 вересня 2015 року становила 9,7 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 30 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 2,5 тис. осіб або 0,9% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано  3879 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 20 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 вересня  2015 року становила 4,3 млн.грн.

 

 

Перший заступник начальника                                                                      С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області