ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки обліку худоби в господарствах Вінницької області станом на 1 січня 2015 року Печать
Прес-випуски 2015

За підсумками обліку худоби станом на 1 січня 2015 року чисельність поголів’я великої рогатої худоби в усіх господарствах області становила 291 тис. голів, в тому числі корів – майже 162 тис. голів, свиней – 362 тис. голів, овець і кіз – біля 35 тис. голів. Проти попереднього року скоротилося поголів’я великої рогатої худоби – на 10%, в т.ч. корів – на 5%, свиней – на 2%, овець та кіз на 5%.

Зменшення поголів’я худоби відбулося як за рахунок господарств населення, так і сільськогосподарських підприємств. Зокрема, чисельність поголів’я великої рогатої худоби в господарствах населення зменшилась майже на 28 тис. голів, в тому числі корів – на 8 тис. голів, свиней – на 10 тис.голів, овець і кіз – майже на 2 тис. голів. В аграрних підприємствах зменшилось поголів’я ВРХ на 4 тис. голів, в т.ч. корів на 877 голів, овець та кіз – 296 голів.

У домогосподарствах населення на початок січня 2015р. утримувалось 67% загального поголів’я великої рогатої худоби, у тому числі корів – 78%, свиней – 71%, овець та кіз – 83%,

 

 

Перший заступник начальника                                                                         С.В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 68

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області