ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у листопаді 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у листопаді 2013р. склала 302,2 тис. осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2691 грн., який у 2,3 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у листопаді: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1147 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у листопаді 2013р. порівняно з жовтнем 2013р. відбулося у більшості видів економічної діяльності (від 0,2%  у закладах освіти до 7,4% у професійній, науковій та технічній діяльності), зменшення рівня середньої заробітної плати у листопаді 2013р. порівняно з жовтнем відбулося у закладах охорони здоров'я та наданні соціальної допомоги від 0,9% до 6,0% на підприємствах сільського господарства.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у працівників фінансових і страхових установ та транспорту і складського господарства, розмір оплати праці яких у листопаді перевищив середній розмір по економіці області відповідно в 1,5 та 1,4 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (у 2,7 раза) та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,5 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у листопаді були працівники, зайняті у тимчасовому розміщуванні й організації харчування та поштовій і кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 60,0% та 54,5% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у листопаді 2013р. Вінниччина посідала 17 місце. Серед 16 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2426 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3744 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 14,6% вище середнього показника по Україні та в 1,4 раза перевищував показник Вінницької області.

 

 Перший заступник начальника                                                                                               С.В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області