ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Виробництво цукру в Вінницькій області Печать
Прес-випуски 2013

Станом на 1 листопада 2013 року всіма категоріями господарств Вінницької області вироблено понад 2 млн. тонн цукрових буряків, що на 4,4% менше минулорічного періоду, проте, збільшилась урожайність, відповідно, на 21,1%.

В поточному році через несприятливі погодні умови сезон цукроваріння в області розпочався із запізненням, в вересні місяці розпочали виробництво 3 підприємства. Нині переробкою цукрових буряків займається 9 цукрових заводів, як і в минулому році. Найпотужнішими  в цій  галузі є Крижопільське ПАТ «Продовольча компанія «Поділля», Гайсинське ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля» та ТОВ «Хмільницьке». На них припадає дві третини обласного випуску  цукру.

За січень–листопад в області вироблено 268,8 тис.тонн цукру білого кристалічного (24,2% від загальнодержавного виробництва), що на 14,7 відсотка  менше відповідного періоду минулого року.

На складах виробників станом на 1 грудня 2012 року залишки цукру становили 174,6 тис. тонн (65,0%  від виробленого).

Споживчі ціни на цукор за січень–листопад поточного року зросли на 9,4%.

 

Заступник начальника                                                                                                            В.Б. Моісеєв

  

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 61

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області