ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Охорона атмосферного повітря у січні-вересня 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

Протягом січня-вересня 2013 року в довкілля області від стаціонарних джерел забруднення потрапило 103 тис.т забруднюючих речовин, що на 46% більше аналогічного періоду попереднього року, що свідчить про погіршення екологічного стану довкілля.

Значна питома вага – 86% (89 тис.т) викидів забруднюючих речовин припадає на місто Ладижин. Крім того, високий відсоток у розподілі викидів до загального обсягу припадає на місто Вінницю (2%), а також на Гайсинський (1,9%), Калинівський (1,1%) та Барський (0,9%) райони.

Кількість викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел у розрахунку на квадратний кілометр території по області протягом січня-вересня 2013 року склала біля 4 т. Найвища щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр припадає на міста Ладижин – 995 т та Козятин – 40т.

На душу населення в середньому по області припадає 63 кг викинутих у повітря забруднюючих речовин.

Основними забруднювачами повітря в області залишаються підприємства енергетичної промисловості, сільського господарства, розподілення і постачання газу та переробної промисловості.

У місті Вінниці за січень-вересень 2013 року викиди забруднюючих речовин становили 2 тис.т. Щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр в обласному центрі майже в 8 разів більше, ніж в цілому по області і становлять 30 т, а обсяги викидів у розрахунку на кожного жителя міста складають 6 кг. Основними забруднювачами повітря в обласному центрі є підприємства переробної промисловості – 63%, з них харчової – 49%, тепломережі – 19% та транспортні підприємства – 2%.

Перший заступник начальника                                                                           С.В. Рибалко

Довідки за телефоном (0432) 52 57 68

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області