ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про стан розвитку сільськогосподарських підприємств області – до Дня працівника сільського господа Печать
Прес-випуски 2013

За даними річного структурного обстеження за 2012р. чверть підприємств-юридичних осіб області (з урахуванням фермерських господарств) складають сільськогосподарські підприємства, з яких понад 90,0% займаються рослинництвом, 4,3% – тваринництвом, 2,2% – змішаним сільським господарством та 2,3% підприємств займаються допоміжною діяльністю у сільському господарстві та післяурожайною діяльністю.

В сільському господарстві області зайнято більш як 44,0 тис. осіб, що становить 26,9% від загальної кількості зайнятих на підприємствах усіх видів економічної діяльності області.

За розмірами підприємств більше 90,0% сільськогосподарських підприємств складають малі підприємства (включаючи фермерські господарства), 0,1% – великі підприємства, решта – середні підприємства. На малих підприємствах в сільському господарстві в 2012р. було зайнято
12,0 тис. осіб, що становить 27,1% до загальної кількості зайнятих працівників в сільському господарстві області.

У 2012р. обсяг реалізованої продукції (товарі, послуг) сільськогосподарських підприємств склав 9401,9 млн.грн., що на 17,3% більше минулого року. Частка обсягу реалізованої продукції (товарі, послуг) малих підприємств (включаючи фермерські господарства) становить 29,5% обсягу усіх сільськогосподарських підприємств області, це на 1,1 в.п. більше ніж у 2011р.

 

Заступник начальника                                                                                                 О.В.Шевченко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 63

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області