ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про фінансові результати діяльності підприємств області за 1 квартал 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

За січень–березень 2013р. великими та середніми підприємствами області  (без урахування результатів діяльності банків та бюджетних установ, підприємств сільськогосподарського виробництва) отримано  прибуток  до оподаткування на суму 96,7 млн.грн. Прибуток одержали 56,2%  підприємств  на суму 326,2 млн.грн.

Найсуттєвіший вплив на формування позитивного фінансового результату області мала діяльність промислових підприємств, якими за три місяці 2013р. отримано 176,8 млн.грн. прибутку до оподаткування, з них 114,6 млн.грн. прибутку одержано підприємствами переробної промисловості.

Слід відзначити, що позитивні зрушення у формуванні  фінансових результатів підприємств інших видів промислової діяльності    у порівнянні  з відповідним  періодом минулого року, спостерігаються  на  підприємствах  з водопостачання; каналізації, поводження з відходами, де питома вага  збиткових підприємств зменшилась, відповідно, на 11,4 в.п. Суттєво поліпшились результати діяльності підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (отримано прибуток на 60,1 млн.грн), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (отримано прибуток на 26,4 мільйонів гривень). 

 

Заступник  начальника                                                                                                О.В.Шевченко

Обновлено 21.06.2013 15:52
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області