ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Рентабельність операційної діяльності великих та середніх підприємств області за 1 квартал 2013р. Печать
Прес-випуски 2013

За даними фінансової звітності  підприємств  рентабельність операційної діяльності (або ефективність діяльності)  великих та середніх підприємств області за  січень-березень  2013р. склала 3,9% (проти 1,6% за відповідний період минулого року). Найвищу рентабельність за цей період  мають  підприємства  оптової торгівлі, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами (11,5%), підприємства з надання інформаційних та телекомунікаційних послуг (6,2 відсотку).

Ефективність  операційної діяльності  великих та середніх  промислових  підприємств  області за підсумками роботи   трьох місяців 2013р. склала 5,9%, що на 3,3 в.п. вище рівня рентабельності операційної діяльності за відповідний період минулого року. Значно вище середнього по промисловості  є рівень рентабельності операційної діяльності  підприємств з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції (14,8%), з виробництва комп'ютерів, електронної та оптичної продукції (13,1%), підприємств металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин та устаткування (9,9%). Рентабельність операційної діяльності підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря за січень–березень 2013р. на 2,5 в.п. є вищою в порівнянні з рівнем рентабельності в 1 кварталі 2012 року.

 

Заступник  начальника                                                                                               О.В.Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області