ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 квітня 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на  1 квітня  2013 року становила 11,9 млн.грн.

Із загальної суми боргу більше половини (56,8%) припадає на підприємства-банкрути,  27,9% – на економічно активні підприємства, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  15,3%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила 1,1%.

Майже половина (46,6%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками установ охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (15,4%), будівельних організацій (9,9%)  та підприємств, що здійснюють професійну, наукову та технічну діяльність (8,7%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1квітня  2013 року становила 3,3 млн.грн.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 0,9 тис.осіб або 0,3% загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 3644 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 39 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 квітня  2013 року становила 6,7 млн.грн.

 

Перший заступник начальника                                                       С.В.Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області