ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про результати перевірок достовірності звітних даних про стан заборгованості з виплати зарплати Печать
Прес-випуски 2013

Працівниками Головного управління статистики у Вінницькій області за січень-березень 2013 року проведено 74 (комплексні, тематичні та спільні) перевірки на підприємствах та організаціях області щодо достовірності наданих в органи державної статистики даних по ф.№1-ПВ “Звіт з праці”, в т.ч. і по розділу II “Заборгованість перед працівниками по заробітній платі та виплатах із соціального страхування”, зокрема, у березні здійснено 40 перевірок.

За результатами здійснення перевірок у березні 2013р. встановлено, що 3 підприємства та організації (7,5% від загальної кількості перевірених підприємств) допустили розбіжності між даними первинного обліку та даними ф.№1-ПВ “Звіт з праці” розділу II “Заборгованість перед працівниками по заробітній платі та виплатах із соціального страхування”, а саме, не відобразили заборгованість із виплати заробітної плати (ДП «45 експериментальний механічний завод», ПАТ Вінницький завод «Будмаш», Кооперативно-державний проектно-вишукувальний інститут “Вінницяагропроект”), та 1 підприємство (ДП “Дитячий санаторій ім. Коцюбинського”) не надало до органів державної статистики звітності за ф.№1-ПВ (місячна) «Звіт з праці» по розділу ІІ “Заборгованість перед працівниками по заробітній платі та виплатах із соціального страхування”.

Причинами недостовірності звітних даних залишаються як негативна практика приховування реального стану справ з питань заборгованості із виплати заробітної плати, так і недосконале володіння інструктивним матеріалом.

За результатами перевірок працівниками органів державної статистики області згідно зі статтею 1863 Кодексу України Про адміністративні правопорушення у березні 2013 року до адміністративної відповідальності за неподання та подання недостовірних звітних даних, в тому числі, по розділу II “Заборгованість перед працівниками по заробітній платі та виплатах із соціального страхування” притягнуто 4 керівника вищевказаних підприємств. Загальна сума накладених штрафних санкцій на посадових осіб за січень-березень п.р. склала 2,6 тис.грн, в тому числі, за березень – 1,0 тис.грн.

Додатково повідомляємо, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 2 грудня 2010р. № 2756-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України» внесено зміни до статті 22 Закону України «Про державну статистику». Починаючи з 1 січня 2011р., заборона стосовно поширення конфіденційної статистичної інформації не розповсюджується на показник щодо суми заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ і організацій.

Перший заступник начальника                                                                   С.В.Рибалко

Обновлено 08.04.2013 11:25
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області