ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Автоперевезення у І півріччі 2012 року: Вінниччина серед регіонів Печать
Прес-випуски 2012

За І півріччя 2012 року автомобільним транспортом області перевезено 1,8 млн. тонн вантажів на комерційній основі (тобто за плату) та виконано 475,8 млн. тонно-кілометрів вантажообороту. Проти І півріччя 2011 року обсяги вантажних перевезень зменшились на 3% , а  вантажооборот зріс майже на 8%.

Слід відмітити, що у 2012 році дещо змінився розподіл загальних обсягів вантажних автоперевезень за категоріями перевізників. Зросла питома вага автоперевезень, які виконали автопідприємства, з 43% у січні–червні попереднього року до 46% у січні–червні 2012 року. Частка фізичних осіб-підприємців, навпаки, зменшилась і становила 54% проти 57% у січні–червні 2011 року.

В цілому по Україні підприємці-фізичні особи виконують більше третини (35%) вантажних автоперевезень.

Питома вага комерційних вантажних автоперевезень Вінниччини              в загальному обсязі перевезень по Україні становила за січень–червень         2012 року 2,2% і майже не змінилася порівняно з відповідним періодом 2011 року.

По обсягах комерційних вантажних автоперевезень область посідає         16 місце серед регіонів України. Слід зазначити, що у першу п’ятірку по обсягах комерційних вантажних автоперевезень увійшли такі області: Донецька (1), Харківська (2), Луганська (3), Львівська (4) та Дніпропетровська (5).

Обсяги пасажирських перевезень автобусами за січень–червень          2012 року становили майже 47 млн. осіб: 34% пасажирських автоперевезень виконали автопідприємства і 66% – фізичні особи-підприємці.

За І півріччя 2012 року в середньому кожен житель області здійснив 29 поїздок автомобільним транспортом.

По обсягах перевезених пасажирів автобусами область займає 13 позицію серед регіонів України. По цьому показнику, як і в попередні періоди, лідирують такі області, як Донецька (1), Дніпропетровська (3), Львівська (4), Одеська (5), та м.Київ (2).    Це найбільш населені регіони.

Кількість перевезених пасажирів за І півріччя 2012 року в порівнянні з відповідним періодом 2011 року зменшилася на 5%. По темпах зростання (зменшення) обсягів пасажирських автоперевезень Вінниччина серед регіонів України посідає 13 позицію.

 

Направлено для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

 

Перший заступник начальника                                                             С.В. Рибалко

 

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області