ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Основні чинники впливу на формування загальної чисельності населення області Печать
Прес-випуски 2012

        Чисельність наявного населення Вінницької області станом на 1 лютого  2012 року становила  1633,5 тис. осіб. Із загальної кількості  жителів 815,8 тис. осіб  проживало у міських поселеннях, 817,7 тис. осіб – у сільській місцевості. Упродовж  січня 2012 року чисельність наявного населення скоротилась на 0,7 тис. осіб.

        Основним чинником, який  мав вплив на формування чисельності населення області було його природне скорочення. Кількість померлих в області  у січні 2012 році перевищила кількість народжених на 720 осіб, це відбулось за рахунок природного скорочення  населення у міській місцевості – 72 особи, у сільській місцевості – 648 осіб. Водночас в області було зареєстровано міграційний приріст населення, кількість прибулих в область перевищила кількість вибулих на 59 осіб, це сталося за рахунок міграційного приросту населення у міській місцевості – 56 осіб та  у сільській місцевості  – 3 особи.

 

Заступник начальника                                                                  В.Б.Моісеєв

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області