ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–лютому 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

У січні–лютому 2012р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 88,8 млн.грн., що на 5,0% більше проти січня–лютого попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–лютому 2012р. становила 1,6%. За цим показником Вінниччина посіла тринадцяте місце серед регіонів України, а за темпами приросту – одинадцяте.

За видами будівельної діяльності переважна (79,6%) частка обсягів будівництва припадає на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–лютого 2011р. збільшились на 1,8%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 85,4% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (8,3% та 6,3% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 79,2% загальнообласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–лютого попереднього року на 3,0%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Хмільнику, Ладижині та Липовецькому, Козятинському, Хмільницькому, Вінницькому, Калинівському, Тростянецькому, Томашпільському, Оратівському, Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому районах.

 

Заступник начальника                                                               Ольга Шевченко
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області