ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Фінансові результати діяльності підприємств області за січень 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

За січень 2011р. підприємствами області  (без врахування банків,  установ, що утримуються за рахунок бюджету, підприємств сільськогосподарського виробництва, малих підприємств)  отримано  збиток від звичайної діяльності до оподаткування на суму  18,3 млн.грн.  Прибуток одержали 58,3%  підприємств на суму 70,2 млн.грн., решта підприємств (41,7%) виявились збитковими  на   88,5 млн.грн. В порівнянні з  відповідним  періодом минулого року  сума сальдованого збитку, отриманого підприємствами області, зросла на  2,2%. Разом з тим, частка прибуткових підприємств зросла на 5,7 в.п., сума  прибутку, одержана  прибутковими підприємствами, зросла на  25,4%, однак збиток, допущений збитковими підприємствами, зріс на  19,8 відсотку.
Негативний вплив на формування фінансового результату області   мала діяльність будівельних підприємств (8,9 млн.грн. збитку), підприємств транспорту та  зв’язку (4,3 млн.грн.), підприємств, які здійснюють  операції з нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям (2,5 млн.грн. збитку),   підприємств з надання комунальних та індивідуальних послуг,  діяльності у сфері культури та спорту (1,6 млн.грн.), якими допущено найбільших збитків.
Водночас, за підсумками діяльності за січень 2011р. прибуток від звичайної діяльності до оподаткування отримали  підприємства торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, готельного та ресторанного бізнесу, фінансової діяльності, освіти, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Заступник     начальника                                                            О.В.Шевченко

Обновлено 29.03.2011 11:47
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області