ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 грудня 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 грудня  2014 року становила 14,4 млн.грн.

Із загальної суми боргу 51,6% припадає на економічно активні підприємства, 36,1% – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає 12,3%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,6%.

Більше половини (50,4%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  допоміжної діяльності у сфері транспорту (24,1%) та будівництва (9,2%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 грудня  2014 року становила 7,4 млн.грн. Станом на 1 грудня  2014р. своєчасно не розрахувались з працюючими 38 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 2,0 тис. осіб, або 0,7% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано   3707 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 21 підприємства-банкрута області, сума їх боргу на 1 грудня 2014 року становила  5,2 млн.грн.

 

Направлено для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області