ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Виробництво електроенергії у Вінницькій області Печать
Прес-випуски 2014

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Енергетична галузь Вінницької області  представлена тепловими електростанціями, малими гідро та сонячними електростанціями.

Найпотужнішим підприємством по виробництву електроенергії у Вінницькій області залишається Ладижинська ТЕС, яка забезпечує електроенергією не тільки Вінницьку, але й ряд інших областей. Підприємство займає 96,5% загальнообласного виробництва електроенергії.

Найдешевшими джерелами електроенергії в області є гідроелектростанції, які також відіграють не малу роль  в виробництві електроенергії, яка у 5-6 разів дешевша, ніж на ТЕС.

Десять малих ГЕС представлені компанією ТОВ «Енергоінвест», виробництво електричної енергії якими складає 55,7% від загальнообласного виробництва гідроелектростанціями області.

Одним із провідних місць серед альтернативних джерел енергозбереження займає сонячна енергетика. Вінниччина є одним із лідерів щодо розвитку альтернативної енергетики, адже тут мають місце нові технології. Сонячні електростанції поступово розбудовуються  і експлуатуються компаніями ТОВ «Енергоінвест», ЗЕА «Новосвіт», ТОВ «Вінниця-енергосервіс», ТОВ «Ренджи Бершадь», ТОВ «Ренджи Томашпіль», ТОВ «Грін Агро Сервіс» та іншими.

За  підсумками 2013 року виробництво електроенергії у Вінницькій області в порівнянні з попереднім роком зросло на 29,0% .

Обсяги виробництва електроенергії в листопаді 2014 року перевищують обсяги відповідного місяця   попереднього року на 20,4%.

Прохання оприлюднити дану статистичну інформацію з обов’язковим посиланням на джерело підготовки інформації – Головне управління статистики у Вінницькій області.

 

Заступник  начальника                                                          О.В.Шевченко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 61

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області