ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств області за 1 півріччя 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області за січень–червень 2014р. великими та середніми підприємствами області (без урахування результатів діяльності банків та бюджетних установ, підприємств сільськогосподарського виробництва) отримано збиток до оподаткування на суму 643,9 млн.грн. Збиток одержали 35,1%  підприємств на суму 1310,4 млн.грн. Разом з тим, 64,9% підприємств за підсумками діяльності 1 півріччя 2014р. отримали прибуток до оподаткування на суму 666,5 мільйонів гривень.

Найсуттєвіший вплив на формування фінансового результату області мала діяльність промислових підприємств, якими за шість місяців 2014р. отримано 353,4 млн.грн. збитку до оподаткування, з них 423,1 млн.грн. збитку одержано підприємствами переробної промисловості.

Водночас, поряд із негативними процесами, які сприяли погіршенню фінансового результату діяльності підприємств області спостерігаються позитивні зрушення у формуванні фінансових результатів області у порівнянні з відповідним  періодом минулого року, на підприємствах сільського господарства, лісового та рибного господарства, професійної, наукової та технічної діяльності, підприємствах, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.  

 

Заступник  начальника                                                                                       О.В.Шевченко

 

Довідки за телефоном 52 57 63

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області