ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у липні 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у липні 2014р. склала 297,3 тис. осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 3036 грн., який у 2,5 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у липні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у липні 2014р. порівняно з червнем 2014р. відбулося у більшості видів економічної діяльності (від 1,1% у діяльності мистецтва, спорту, розваги та відпочинку до 21,0% в сільському господарстві). Зменшення рівня середньої заробітної плати у липні 2014р. порівняно з червнем 2014р. відбулося від 13,1% в освіті до 0,1% у діяльності в сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у липні спостерігався у працівників фінансових і страхових установ, державному управлінні й обороні; обов’язвому соціальному страхуванні, транспорті та складському господарстві, розмір оплати праці яких у липні перевищив середній розмір по економіці області в 1,5–1,3 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області у 2,4 та 1,4 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у липні були працівники, зайняті у тимчасовому розміщуванні й організації харчування та поштовій і кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 51,8% та 51,5 % середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у липні 2014р. Вінниччина посідала 15 місце. Серед 10 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2732 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3848 грн.) заробітної плати був у працівників Дніпропетровської області, який на 8,8% вище середнього показника по Україні та в 1,3 раза перевищував показник Вінницької області.

 

В.о.  начальника                                                                                                      С.В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області