ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Капітальні інвестиції за січень–грудень 2013 року Печать
Прес-випуски 2014

За січень­–грудень 2013р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 5757,5 млн.грн. капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах на 13,0% більше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період попереднього року.

Частка Вінниччини у загальнодержавному обсязі капіталовкладень становила 2,3%. За цим показником серед регіонів України Вінницька область займає дванадцяте місце, а за темпом приросту – друге.

Головним джерелом інвестування залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 55,3% загального обсягу капітальних інвестицій.

Найбільшу частку капітальних інвестицій (43,3%) освоєно підприємствами промислових видів діяльності, обсяги яких порівняно з січнем–груднем 2012р. зросли в 1,9 раза.  Інвестиції підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря збільшились на 13,3%.

Підприємства переробної промисловості збільшили обсяги освоєння капітальних інвестицій у 2,2 раза. На таку тенденцію вплинула діяльність  підприємств з таких видів економічної діяльності, як виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів – у 58,8 раза, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів у 3,8 раза, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів у 2,5 раза, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин та устатковання – у 1,9 раза, виробництво машин та устатковання не віднесених до інших угрупувань – у 1,7 раза, виробництво електричного устатковання – 1,5 раза.

У січні–грудні 2013р. обсяги капітальних інвестицій  освоєних  підприємствами з надання тимчасового розміщування й організації харчування зросли у 3,0 раза, установами професійної, наукової та технічної діяльності – на 27,3%, підприємствами й закладами інформації та телекомунікації – на 25,7%, установами охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – на 10,6 %.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 1256,4 млн.грн. (21,8% від загального обсягу), що на 13,8% більше, ніж у січні–грудні 2012р.

 

Заступник начальника                                                                             Ольга Шевченко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області