ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у червні 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у червні 2014р. склала 296,4 тис. осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2969 грн., який у 2,4 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у червні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у червні 2014р. порівняно з травнем 2014р. відбулося у більшості видів економічної діяльності (від 0,3% у галузі оптової та роздрібної торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів до 31,0% в освіті), зменшення рівня середньої заробітної плати у червні 2014р. порівняно з травнем 2014р. відбулося від 9,3% у будівництві  до 0,5% у фінансовій та страховій діяльності.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у червні спостерігався у працівників фінансових і страхових установ, інформації та телекомунікації, транспорту та складського господарства, розмір оплати праці яких у червні перевищив середній розмір по економіці області в 1,4–1,2 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області у 2,5 та 1,4 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у червні були працівники, зайняті у тимчасовому розміщуванні й організації харчування та поштовій і кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 56,3% та 51,0 % середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у червні 2014р. Вінниччина посідала 19 місце. Серед 6 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2741 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3996 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 11,0% вище середнього показника по Україні та в 1,3 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Заступник  начальника                                                                            О.В. Шевченко

 

 Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області