ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Діяльність будівельних підприємств Вінниччини за січень–травень 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області у січні–травні 2014р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 311,2 млн.грн. Індекс будівельної продукції у січні–травні 2014р. порівняно з січнем–травнем 2013р. становив 85,2%.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–травні 2014р. становила 1,8%. За цим показником Вінниччина посіла дванадцяте місце серед регіонів України, а за індексом будівельної продукції  – вісімнадцяте місце.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 87,3% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (7,7% та 5,0% відповідно).

Найбільше (75,3%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємства м.Вінниці.

 Прохання оприлюднити дану  статистичну інформацію з обов’язковим посиланням на джерело підготовки інформації – Головне управління статистики  у Вінницькій області.

 

Заступник начальника                                                                                Ольга Шевченко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області