ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан газифікації населених пунктів області у 2013 році Печать
Прес-випуски 2014

У 2013 році тривала  газифікація природним газом населених пунктів Вінницької області, переважно сільської місцевості, що користувались зрідженим газом. Не газифікованими  природним  газом  залишаються міста Бершадь та Ямпіль.

На кінець 2013 року природним газом користуються споживачі 16 міст, 17 селищ міського типу та 766 ( більше половини від загальної кількості) сільських населених пунктів.

Основним постачальником у системі газопостачання  Вінницької області залишається ПАТ «Вінницягаз»,  а  підприємства  ТОВ «Газпостачсервіс» та “Газовик” і ДП “Монтажник“ забезпечують цим видом палива смт. Браїлів і Кирнасівка та 27 сільських населених пунктів  Вінницького, Жмеринського та Тульчинського районів.

З початку газифікації природним газом у Вінницькій області газифіковано 431 тисяча квартир,  в тому числі 261 тис. – в містах і селищах міського типу та 170 тис. – в сільських населених пунктах.  Протягом 2013 року до природного газу було підключено 5,5 тис. квартир, з них – майже 66 відсотків складають сільські оселі. Газопостачальними організаціями Вінниччини у 2013 році відпущено споживачам 1116 млн. кубічних  метрів природного газу, з них 82% – населенню.

Ще залишаються населенні пункти області, в основному сільської місцевості, в приміщеннях яких користуються зрідженим газом. Цим видом палива в області газифіковано майже 191 тис. квартир, з них більше 84 відсотків припадає на сільські населені пункти.

 

Заступник начальника                                                                                 В.Б. Моісеєв

 

Довідки за телефоном 52 57 61

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області