ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Печать

Події та заходи

Статистика, як діяльність, як суспільна наука, як інформація

 

19 лютого 2020 року у Головному управлінні статистики було проведено семінар з викладачами та студентами I курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Вінницького технічного коледжу на тему: «Статистика, як діяльність, як суспільна наука, як інформація»

У ході зустрічі працівники управління поширення інформації та комунікацій ознайомили студентів з історією формування статистики, як науки, з організаційною структурою органів державної статистики та з процесно-орієнтовним підходом національної моделі статистичного виробництва на сучасному етапі. В ході проведення  семінару було презентовано цікаві статистичні дані з повсякденного життя кожного жителя регіону, представлено комплексні статистичні продукти та офіційний вебсайт Головного управління статистики.  В кінці семінару було проведено анкетування студентів на предмет знання області в якій проживають. Студенти поділились своїми враженнями щодо отриманої нової інформації про статистику.

 

                
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області