ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Печать

Події та заходи

Засідання «круглого столу» на тему: "Визначення переліку статистичних показників, які можуть використовуватися для моніторингу
та управління інтегрованим розвитком міста Вінниця"

 

28 березня 2019 року в Головному управлінні статистики у Вінницькій області відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Визначення переліку статистичних показників, які можуть використовуватися для моніторингу та управління інтегрованим розвитком міста Вінниця».  В засіданні «круглого столу» приймали участь представники компанії Deloitte та співробітники Вінницької міської ради.

На засіданні розглядалися питання щодо методики збору статистичних показників зі статистики виробництва та послуг, торгівлі та енергетики, навколишнього середовища, демографічної та соціальної статистики, структурної статистики та статистики фінансів підприємств, які формуються Головним управлінням статистики у Вінницькій області для міста Вінниці.

Представники компанії Deloitte проінформували про впровадження проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який спрямований на підтримку чотирьох міст України у розробці планів міського розвитку відповідно до європейських принципів та цінностей, як це передбачено Європейською хартією розвитку міста (Лейпцігська хартія). Проект функціонує в 4 містах України: Чернівцях, Вінниці, Полтаві та Житомирі.

Під час реалізації проекту буде розроблено Концепцію статистичного моніторингу відповідно до цілей та мети Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниця 2030.

 

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області