ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»

Публікації

Сільське, лісове та рибне господарство

тел. 52 57 61

Статистичний збірник
"Сільське господарство Вінниччини за 2021 рік"

У збірнику містяться основні показники, що характеризують соціально-економічний стан сільського господарства в області за 1990–2021 роки.

Кількість сторінок:  150

Термін видання:  листопад

Ціна:  220 грн

Статистичний бюлетень
Внесення  добрив та застосування пестецидів під урожай сільськогосподарських культур 2021 року у підприємствах

В бюлетені вміщені дані про обсяги внесених добрив та застосування пестицидів в розрізі культур по районах та в цілому по області в підприємствах, що мають 200 га та більше сільськогосподарських угідь.

Кількість сторінок: 50

Термін видання:  травень

Ціна: 70 грн

 

Статистичний збірник
"Фермерські господарства Вінниччини у 2020 році"

Збірник містить інформацію про посівні площі, урожайність, валовий збір сільськогосподарських культур, кількість сільськогосподарських тварин, виробництво основних продуктів тваринництва, продаж сільськогосподарської  продукції фермерськими господарствами. В збірнику відображені показники фінансово-господарської діяльності фермерських господарств. Також відображені показники міжрегіональних порівнянь діяльності фермерських господарств.

Кількість сторінок: 80

Термін видання:  липень

Ціна: 90  грн

Статистичний бюлетень
Виробництво  основних  продуктів  тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин в господарствах  Вінницької області за січень-лютий 2022 року 

В бюлетені висвітлені основні показники виробництва основних видів продукції тваринництва  та кількість сільськогосподарських тварин в усіх категоріях господарств, в тому числі в  підприємствах, господарствах населення в цілому по області. Крім того, в бюлетені наведено інформацію про стан тваринництва в підприємствах, що складають оперативну звітність, ті підприємства,які отримують від 100 гол великої рогатої худоби, овець та кіз та/або від 200 гол свиней, та/або від 5000 гол птиці свійської всіх видів в розрізі районів.

Кількість сторінок:  20

Термін видання:  щомісячно

Ціна: 35 грн

Статистичний бюлетень
"Виробництво  основних  продуктів  тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин в господарствах Вінницької області" за 2021 рік

В бюлетені висвітлені основні показники виробництва основних видів продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин в усіх категоріях господарств, в тому числі в підприємствах, господарствах населення в цілому по області, а також по підприємствах в розрізі районів. Річний бюлетень містить більш розширену інформацію про стан тваринництва в підприємствах всіх форм господарювання.

Кількість сторінок: 70

Термін видання:  березень

Ціна: 75 грн

 

Статистичний бюлетень
"Реалізація продукції сільського господарства підприємствами області" у 2021 році

В бюлетені наведені дані про обсяги та середні ціни реалізації за всіма напрямами основних видів продукції сільськогосподарськими підприємствами, дані про продукцію (власну та прийняту на зберігання), яка зберігається безпосередньо на підприємстві на кінець звітного періоду. У загальний обсяг ураховується реалізація переробним підприємствам, населенню в рахунок оплати праці, орендної плати за землю та майнових паїв (часток), на ринку, через власні магазини, ларьки, палатки тощо.

Кількість сторінок:  50

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  80 грн

 

 

Статистичний бюлетень
"Збір урожаю сільськогосподарських культур, плодів та ягід у Вінницькій області за 2021 рік"

В бюлетені містяться дані про розміри уточнених посівних площ, площ збирання, валовий збір, урожайність на всіх землях в розрізі сільськогосподарських культур у всіх категоріях господарств та господарствах населення в цілому по області. По підприємствах інформація подається в розрізі районів.

Кількість сторінок:  85

Термін видання:  квітень

Ціна:  95 грн

 

 

Статистичний бюлетень
"Хід збирання врожаю сільськогосподарських культур у всіх категоріях господарств" у 2021 році

В бюлетені наведено інформацію про площу збирання, валовий збір, урожайність сільськогосподарських культур у всіх категоріях господарств, з них в сільськогосподарських підприємствах всіх форм господарювання та господарствах населення в цілому по області. По сільгосппідприємствах, що мають 100 га та більше сільськогосподарських угідь, інформація подається в розрізі районів.

Кількість сторінок:  38

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  53  грн

 

Статистичний бюлетень
"Зведені підсумки заключного обліку посівних площ під урожай 2021 року"

У бюлетені приведено дані про розміри посівних площ сільськогосподарських культур у всіх категоріях господарств по районах, в цілому по області та по підприємствах в розрізі районів.

Кількість сторінок:  50

Термін видання:  серпень

Ціна: 75 грн

Статистичний бюлетень
"Посів озимих культур та проведення агротехнічних робіт під урожай наступного року станом на 1 січня 2022 року"

В бюлетені містяться дані про посів озимих на зерно та зелений корм (включаючи ріпак) в розрізі культур, оранка зябу та чорних парів в усіх категоріях господарств в цілому по області та по підприємствах в розрізі районів.

Кількість сторінок: 20

Термін видання:  лютий

Ціна:  25 грн

Обновлено 30.04.2024 13:26
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області