ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Капітальні інвестиції у Вінницькій області у січні–вересні 2018 року Печать
Прес-випуски 2018

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

У січні–вересні 2018р. підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 10486,3 млн.грн капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах на 42,4% більше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період попереднього року. У розрахунку на одну особу освоєно 6653,7 грн капітальних інвестицій.

Частка Вінниччини у загальнодержавному обсязі капіталовкладень становила 3,1%. За цим показником серед регіонів України Вінницька область займає дев’яте місце, а за темпом приросту – друге місце.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 77,1% загального обсягу. Частка залучених та запозичених коштів, а саме кредитів банків та інших позик, становила 4,1%. За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 8,9% капітальних інвестицій.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,7% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 37,0% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 58,1%.

У капітальний ремонт активів спрямовано 438,3 млн.грн капітальних інвестицій (4,2%  від загального обсягу).

Вагому частку (25,9%) капітальних інвестицій області  освоєно підприємствами м.Вінниці –  2711,7 млн.грн.

 

 Перший заступник начальника                                                                                                                        С. РИБАЛКО

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області