ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 жовтня 2018 року Печать
Прес-випуски 2018

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 жовтня 2018р. становила 12,4 млн.грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 вересня 2018р.) зменшилась на 0,3 млн.грн.

На економічно активних підприємствах заборгованість склала 0,5 млн.грн (3,8% від загальної суми заборгованості), на підприємствах-банкрутах – 11,0 млн.грн (88,6%), на економічно неактивних підприємствах – 0,9 млн.грн (7,6%).

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  всього 0,4%.

Із загальної суми заборгованості більше чотирьох п’ятих  (81,1%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (13,1%), охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (3,8%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 жовтня 2018 року становила  майже 0,5 млн.грн, яка у порівнянні до попереднього місяця  (до 1 вересня 2018р.) зменшилась на 0,6 млн.грн.

Своєчасно не розрахувались з працюючими на 4-х економічно активних підприємствах та організаціях області. Кількість працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 128 осіб. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 3668 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 18 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 жовтня  2018 року становила 11,0 млн.грн.

На 1 жовтня 2018р. відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 18 районах області (Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському, Крижопільському, Липовецькому, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Теплицькому, Томашпільському, Хмільницькому, Чернівецькому, Шаргородському, Ямпільському) та у містах: Козятині і Хмільнику.

 

Перший заступник начальника                                                                                                                                     С. РИБАЛКО

Довідка за телефоном: (0432)  52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області