ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Діяльність підприємств харчової промисловості – до Дня працівника харчової промисловості Печать
Прес-випуски 2018

Харчова промисловість залишається провідною галуззю економіки Вінниччини, діяльність підприємств якої має найсуттєвіший вплив на соціально-економічне становище області. За даними Головного управління статистики у Вінницькій області основним видом економічної діяльності майже у чверті промислових підприємств області є виробництво харчових продуктів та напоїв, майже 80,0% підприємств харчової промисловості відносяться до малих. У 2017р. в порівнянні з попереднім роком кількість підприємств харчової промисловості зросла на 8,8%, у тому числі кількість малих підприємств – на 5,9%.

У харчовій промисловості у 2017р. було зайнято 40,0% усіх зайнятих у промисловості області (23 тис.осіб), з яких більше половини зайнято у м’ясній та молочній промисловості. Більше 1,5 тис.осіб зайнято на малих підприємствах. Крім того, у фізичних осіб-підприємців, що займаються виробництвом харчових продуктів та напоїв, було зайнято 2,3 тис.осіб

Підприємствами харчової промисловості (з урахуванням малих підприємств)
у 2017р. реалізовано продукції (товарів, послуг) на 46768,4 млн.грн, з них
1075,7 млн.грн – малими підприємствами. Крім того, фізичними особами-підприємцями, що здійснюють виробництво харчових продуктів та напоїв, реалізовано продукції (товарів, послуг) на 404,6 млн.грн.

Обсяг реалізованої промислової продукції з виробництва харчових продуктів та напоїв у 2017р. склав 43564,1 млн.грн (майже 70% обсягу реалізованої промислової продукції області), що на 16,0% більше в порівнянні з попереднім роком.

 

Заступник начальника                                                                                                                                                        В.Моісеєв

Довідка за тел.: (0432) 52 57 72

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області