ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2018 року Печать
Прес-випуски 2018

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 вересня 2018р. становила 12,7 млн.грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 серпня 2018р.) зменшилась на 2,6 млн.грн.

На економічно активних підприємствах заборгованість склала 1,0 млн.грн (8,3% від загальної суми заборгованості), на підприємствах-банкрутах – 10,7 млн.грн (84,2%), на економічно неактивних підприємствах – 0,9 млн.грн (7,5%).

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила 0,5%.

Із загальної суми заборгованості більше трьох четвертих (77,1%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (12,8%), будівництва (5,7%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 вересня 2018р. становила 1,0 млн.грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 серпня 2018р.) зменшилась на 2,7 млн.грн.

Своєчасно не розрахувались з працюючими 7 економічно активних підприємств та організацій області. Кількість працівників, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,2 тис. осіб або 0,1% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 5946 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 18 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 вересня  2018р. становила 10,7 млн.грн.

На 1 вересня 2018р. відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 18 районах області (Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському, Липовецькому, Літинському, Мурованокуриловецькому,  Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Теплицькому, Томашпільському, Хмільницькому, Чернівецькому, Шаргородському, Ямпільському) та у містах: Козятині і Хмільнику.

 

Перший заступник начальника                                                                                                                                      С.В.Рибалко

 

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області