ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До Дня усиновлення Печать
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє:

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення на Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.

Станом на 1 січня 2017р. число дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на обліку в Службі у справах дітей Вінницької облдержадміністрації становило 2523 особи (у тому числі 638 дітей-сиріт), з них 1748 дітей перебували під опікою чи піклуванням. У 2016 році в області громадянами України було усиновлено 78 дітей, а 7 дітлахів знайшли своїх батьків в іноземних сім’ях.

Реальним свідченням дієвої уваги нашої держави до питань забезпечення конституційного права дитини, яка за різних обставин життя втратила рідних батьків, є державна допомога при усиновленні. Протягом минулого року таку грошову допомогу було призначено на 34 дитини. Середній розмір одноразової допомоги при усиновленні  на кожну дитину у 2016 році становив 10320 грн, щомісячної – 860 грн.

Разом із усиновленням держава підтримує й інші сімейні форми виховання. На кінець 2016 року на Вінниччині у 55 дитячих будинках сімейного типу перебувало 358 вихованців, а у 150 прийомних сім’ях – 283 дитини.

* * * * *

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. І тому саме напередодні такого свята хочеться привітати тих батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я.

 

Перший заступник начальника                                                                                                                                   С.В. Рибалко

Довідкка за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області