ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 травня 2015 року Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 травня  2015 року становила 18,3 млн.грн.

Із загальної суми боргу більше двох третин (67,3%) припадає на економічно активні підприємства, майже чверть (23,4%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає 9,3%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  1,2%.

Більше половини (63,0%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  будівництва (12,1%) і охорони здоров’я  та наданні соціальної допомоги (6,7%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 травня 2015 року становила 12,4 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 32 економічно активних підприємства та організації області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 3,5 тис. осіб або 1,2% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 3577 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 21 підприємства-банкрути області, сума їх боргу на 1 травня 2015 року становила 4,3 млн.грн.

 

 

В.о начальника                                                                                                       С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області