ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у квітні 2015 року Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у квітні 2015р. склала 281,9 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 3237 грн., який у 2,7 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у квітні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Збільшення рівня середньої заробітної плати у квітні 2015р. порівняно з березнем 2015р. відбулося в більшості видів економічної діяльності: від 48,8% в сільському господарстві до 1,7% – в транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності.

Зменшення рівня середньої заробітної плати у квітні 2015р. порівняно з березнем 2015р. – від 13,5% у діяльності інформації та телекомунікацій до 0,2% у діяльності операцій з нерухомим майном.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у квітні спостерігався у працівників фінансових і страхових установ та інформації та телекомунікацій, розмір оплати праці яких у квітні перевищив середній розмір по економіці області в 1,6–1,5 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 2,5 та 1,4 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у квітні були працівники, зайняті у поштовій і кур'єрській діяльності та тимчасовому розміщуванні й організації харчування, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 45,3% та 67,7 % середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у квітні 2015р. Вінниччина посідала 13 місце. Серед 12 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2739 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (5043 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 26,1% вище середнього показника по Україні та в 1,6 раза перевищував показник Вінницької області.

 

В.о. начальника                                                                                                   С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області