ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До Дня науки Печать
Прес-випуски 2015

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області у 2014р. на Вінниччині наукові дослідження та розробки виконувало 17 організацій, в яких працювало більше 600 осіб, з яких 479 осіб – безпосередні виконавці наукових та науково-технічних робіт. Крім того, 325 осіб займалися науковою роботою за сумісництвом.

Кожний третій серед виконавців наукових та науково-технічних робіт (з урахуванням сумісників) – це спеціаліст вищої кваліфікації з науковим ступенем. Всього в різних галузях економіки області на початок року працювало більше 2 тис. докторів та кандидатів наук, трохи більше половини яких становлять жінки.

Найбільша кількість організацій (у 2014р. їх було 41%), які виконували науково-дослідні роботи в галузі природничих наук, серед яких переважають організації із сільськогосподарською спрямованістю. Майже третина організацій (29%) області виконували наукові розробки в галузі технічних наук. Окремі наукові організації спеціалізувалися у галузі медичних, економічних, педагогічних наук або мали багатогалузевий профіль.

Науковими організаціями Вінниччини протягом 2014р. виконувалось 320 наукових та науково-технічних робіт, загальний обсяг яких становив майже 41,0 млн.грн. проти 34,6 млн.грн. у попередньому році. У 2014р. на створення нових видів виробів було спрямовано 28 наукових розробок, з яких 10 – нові види техніки. Крім того, науковці області проводили роботи по створенню нових технологій (45), сортів рослин та порід тварин (22), методів і теорій (122), матеріалів (5).

З метою участі в міжнародних семінарах, конференціях тощо науковцями області у 2014р. було здійснено 161 виїзд за кордон і проводився 41 такий захід науковими організаціями та установами в області.

 

Перший заступник начальника                                                                            С. В. Рибалко

 

 Довідки за телефоном: (0432) 52 57 66

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області