ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Охорона атмосферного повітря у 2014 році Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Протягом 2014 року в довкілля Вінницької області від стаціонарних джерел забруднення потрапило 124 тис.т забруднюючих речовин (на 16,8% менше порівняно з попереднім роком), що пов'язано з деяким зменшенням обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, а також меншим використанням палива.

Значна питома вага – 70,9% (88 тис.т) викидів забруднюючих речовин припадає на місто Ладижин. Крім того, високий відсоток у розподілі викидів до загального обсягу припадає на Тростянецький (7,0%) Тульчинський (3,7%), Гайсинський (1,6%), Томашпільський (1,5%), Крижопільський (1,4%) та Бершадський (1,3%) райони. Частка міста Вінниці у загально-обласних обсягах викидів забруднюючих речовин склала 2,7%.

Кількість викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел у розрахунку на квадратний кілометр території по області протягом 2014 року склала біля 5 т. Найвища щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр припадає на місто Ладижин – 991 т, а також на міста Козятин – 93 т, Вінницю – 48 т та Хмільник – 45 т.

На душу населення в середньому по області припадає 77 кг викинутих у повітря забруднюючих речовин.

Основними забруднювачами повітря в області залишаються підприємства енергетичної промисловості, сільського господарства, розподілення та постачання газу та переробної промисловості.

У місті Вінниці за 2014 рік викиди забруднюючих речовин становили 3324 т. Щільність викидів забруднюючих у розрахунку на квадратний кілометр в обласному центрі у 10 разів більше, ніж в цілому по області і становить 48 т, а обсяги викидів у розрахунку на кожного жителя міста складають майже 9 кг.

 

 

Перший заступник начальника                                                                             С.В. Рибалко

Довідки за телефоном: 52 57 68

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області