ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан газифікації населених пунктів області у 2010 році Печать
Прес-випуски 2011

У 2010 році тривала газифікація міст та сіл області. Всі міста та села Вінниччини забезпечені якщо не природним, то зрідженим газом. Залишаються не газифікованими  природним  газом  міста Бершадь та Ямпіль.
Станом на кінець 2010 року природним газом користувались споживачі 16 міст, 17 селищ міського типу та 702 (47,9% від загальної кількості) сільських населених пункти. За рік природний газ підведений до осель 40 сіл.
Підприємства по відпуску природного газу ТОВ “Газовик” та ДП “Монтажник”, які приєднались до газопостачальних організацій ще в 2006 році забезпечують цим видом палива смт. Браїлів і Кирнасівка та двадцять сільських населених пункти  Жмеринського та Тульчинського районів.
На кінець 2010 року газифіковано природним газом (з початку газифікації) більше 406 тис. квартир, в тому числі 254 тис. – в містах і селищах міського типу та 152 тис. квартир - в сільських населених пунктах. За 2010 рік було підключено до природного газу 8,4 тис. квартир, в тому числі більш, ніж 70 відсотків – це сільські оселі. Газопостачальними організаціями Вінниччини у 2010 році відпущено споживачам 1079,4 млн. кубічних  метрів природного газу, з них більше половини – населенню.
Ще залишаються населенні пункти області, в основному сільської місцевості, в приміщеннях яких користуються зрідженим газом. Цим видом палива в області газифіковано 235 тис. квартир, з них більше 84 відсотків припадає на сільські населені пункти.
Проти 2009 року на 451 тонну зменшився відпуск зрідженого газу  за рахунок  переводу квартир на природний газ.
З року в рік збільшується кількість помешкань, переважно сільської місцевості, в яких користуються природним газом.

Перший заступник начальника                                                        В.І. Погорельська

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області