ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у лютому 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у лютому 2011р. склала 305,1 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 1835 грн., який у 2,0 рази перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у лютому: мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (941 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у лютому порівняно з січнем 2011р. спостерігається майже в усіх видах економічної діяльності від охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (на 0,2%) до лісового господарства та пов’язаних з ним послуг (17,7%).

Зменшення рівня заробітної плати у лютому порівняно з січнем 2011р. відбулося лише у сільському господарстві, мисливстві та пов’язаних з ними послугах (на 1,5%).

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у лютому перевищив середній розмір по економіці області в 1,9 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, хімічного виробництва, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,6 та 1,7 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у лютому були працівники рибальства та рибництва, готелів та ресторанів, сільського господарства, розміри нарахованої їм заробітної плати не перевищували 71% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у лютому 2011р. Вінниччина посідала 20 місце. Серед 7 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1671 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (2726 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 16,6% вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Перший заступник начальника                 В.І. Погорельська

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області