ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств областіу січні–лютому 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

У січні–лютому 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 70,4 млн.грн., що на  7,7%  більше  проти січня–лютого 2010р.
Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–лютому 2011р. становила 1,6%. За цим показником Вінниччина посіла тринадцяте  місце серед регіонів України.
За видами будівельної діяльності переважна (83,5%) частка обсягів будівництва припадає  на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–лютого 2010р. збільшились на 4,5%.
За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 81,1% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (12,1% та 6,8% відповідно).
Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 82,1% загальнообласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–лютого попереднього року на 8,3%.
Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Жмеринці, Могилів–Подільському, Козятині та Мурованокуриловецькому, Бершадському, Оратівському, Козятинському, Барському, Літинському, Калинівському,  Немирівському, Теплицькому, Томашпільському, Липовецькому, Тульчинському районах.

Направляємо для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

Перший заступник начальника                                                В.І.Погорельська
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області