ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»

Публікації

Доходи та умови життя

тел. 52 57 69

Статистичний збірник
"Соціально-демографічні характеристики домогосподарств Вінницької області" у 2021 році (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

В збірнику наведені підсумки опитування домогосподарств, які характеризують домогосподарство в цілому: склад, житлові умови, наявність та використання земельних ділянок, худоби, птиці та бджіл; антропометричні дані, а також – рівень освіти та статус зайнятості членів домогосподарства.

Кількість сторінок:  51

Термін видання: серпень

Ціна:  72 грн

 

Статистичний збірник
"Соціально-економічне становище домогосподарств Вінницької області" у 2021 році (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Збірник містить інформацію щодо життєвого рівня різних верств населення Вінницької області, його характеристики за структурою доходів та витрат, а також – дані щодо споживання продовольчих, непродовольчих товарів та послуг в залежності від рівня матеріальної забезпеченості домогосподарства, наявності в домогосподарствах дітей та за іншими соціально-економічними аспектами. Також у збірнику наведені показники диференціації населення регіону за рівнем добробуту та нерівності розподілу доходів по окремих групах населення. Найважливіші показники подаються як в цілому по регіону, так і за місцем проживання домогосподарств (міська, сільська місцевість), за типами домогосподарств тощо. 

Крім того, в публікації наводяться дані щодо розподілу постійного населення та чисельності народжених, індекси споживчих цін, дані по заробітній платі.

Кількість сторінок:  94

Термін видання:  листопад

Ціна:  98 грн

Обновлено 30.04.2024 13:22
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області