ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки обліку худоби в господарствах Вінницької області станом на 1 січня 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

За підсумками обліку худоби станом на 1 січня 2013 року чисельність поголів’я великої рогатої худоби в усіх господарствах області становила понад      343 тис. голів, в тому числі корів – 173 тис. голів, свиней – біля 378 тис. голів, овець і кіз – біля 41 тис. голів та птиці – біля 14 млн. гол. Проти попереднього року зросло великої рогатої худоби на 10%, свиней, овець та кіз – на 1% та птиці – на 40%, але скоротилося поголів’я корів – на 1%.

Збільшення поголів’я худоби відбулося, за рахунок господарств населення. Зокрема, чисельність поголів’я великої рогатої худоби в господарствах населення збільшилась на 31 тис. голів, свиней – на 357 голів,  овець і кіз – на 310 голів. В аграрних підприємствах зросло майже на  4 тис. голів поголів’я свиней та на 4 млн. голів птиці.

У домогосподарствах населення на початок січня 2013р. утримувалось 70% загального поголів’я великої рогатої худоби, у тому числі корів – 80%, свиней – 70%, овець та кіз – 80%, птиці – 57%.

 

Перший заступник начальника                                                                                      С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області