ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки обліку худоби в господарствах Вінницької області станом на 1 січня 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

За підсумками обліку худоби станом на 1 січня 2014 року чисельність поголів’я великої рогатої худоби в усіх господарствах області становила майже 323 тис. голів, в тому числі корів – 171 тис. голів, свиней – 370 тис. голів, овець і кіз – майже 37 тис. голів та птиці – понад 23 млн. гол. Проти попереднього року зросло поголів’я птиці – на 69%, але скоротилося поголів’я овець та кіз на 9% великої рогатої худоби – на 6%, свиней – на 2% та корів – на 1%.

Зменшення поголів’я худоби відбулося як за рахунок господарств населення, так і сільськогосподарських підприємств. Зокрема, чисельність поголів’я великої рогатої худоби в господарствах населення зменшилась на 17 тис. голів, в тому числі корів – на 3 тис. голів, овець і кіз – майже на 2 тис. голів. В аграрних підприємствах зменшилось поголів’я свиней майже на 12 тис. голів, великої рогатої худоби – майже на 3 тис. голів, овець і кіз – майже на 2 тис. голів.

У домогосподарствах населення на початок січня 2014р. утримувалось 69% загального поголів’я великої рогатої худоби, у тому числі корів – 79%, свиней – 72%, овець та кіз – 83%, птиці – 34%.

Перший заступник начальника                                                     С.В. Рибалко

Довідки за телефоном: 52 57 68

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області